200 kişi Van’a Geliyor

200 kişi Van'a geliyor

AK Parti Van il Başkanı Av. Zahir Soğanda 3 Eylül Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile 200 kişilik Konya heyetinin Genel Merkezin Gönül köprüsü projesi ile Van`a geleceğini ifade etti.

AK Parti Van il Başkanlığından yapılan açıklamada 3 Eylül Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya AK Parti il Başkanı ve teşkilatı ile beraber sanayici iş adamları, yazarlar ve sanatçıların, AK Parti Genel Merkezi tarafından Doğudaki illerle Batıdaki illerin Kardeşliğinin pekiştirileceği gönül köprüsü projesi ile Van`a geleceği ifade edildi.

Cumartesi günü sabah saatlerinde Van`a gelecek olan Bakan Yılmaz, Genel Başkan yardımcısı Yazıcı ve beraberindekilerin, ildeki sanayici ve iş adamları ile istişare toplantısında buluşacaklarına değinildi.

Programın detaylarına yönelik bir açıklama yapan Başkan Soğanda açıklamasında, bu süreçte kendilerini yanlız bırakmayan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Konya ekibine teşekkür etti.

Soğanda,” Bir dizi gezi ve istişare toplantılarına katılmak üzere ilimize gelecek olan Bakanlarımız ve Konya teşkilatımız, iş adamları ve STK`larla bir araya gelerek ilde istihdama yönelik çalışmalarda bulunacaklardır. Daha sonra il binamızı ziyaret edecek olan heyetimiz ildeki ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarda bulunacaklardır. Tekstil Kent ve Organize sanayi bölgemizi de ziyaret edecek olan Sayın Bakanlarımız ve Konya Teşkilatımızın programlarının ilimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya şampiyonu Van'da çıktı!

Dünya şampiyonu Van’da çıktı!

Atalay, bu iki sorunu çözeceğiz

Atalay, bu iki sorunu çözeceğiz