AK Parti Van il Başkanı Av. Zahir Soğanda; Hevesleri Kursaklarında Kalacak

Soğanda'da, hevesleri kursaklarında kalacak

AK Parti Van il Başkanı Av. Zahir Soğanda son günlerde yaşanan terör saldırılarını lanetlediğini belirterek saldırılarda ölenlere Allah’tan rahmet diledi.

AK Parti Van İl Başkanlığından yapılan açıklamada güçlü Türkiye’nin her dönemde küresel güçleri ve onların işbirlikçilerini rahatsız ettiği ifade edilerek, bu rahatsızlığın terör eylemlerine tezahür ettiği belirtildi.

Başkan Soğanda adına yapılan yazılı açıklamada, “Terör olaylarına karşı milletçe verilecek en güzel cevap; birlik ruhu içerisinde, ortak akılla, aklı selime dayalı olarak terör örgütlerine, terörü besleyen ve yönlendiren kirli odaklara karşı yekvücut olduğumuzu göstermektir. Son günlerde terör örgütleri tarafindan yapılan hain saldırılar bir kez daha birilerinin düğmeye bastığını göstermiş oldu.

Diyarbakır, Van, Elazığ, Bitlis ve son olarak Gaziantep de masum kürt vatandaşlarımıza, polisimize, askerimize yapılan saldırıları şiddetle lanetlediğimi belirtmek istiyorum. Etnik kökene dayalı terör örgütü PKK ile din makyajlı terör örgütü IŞİD’in manivela olarak kullanılması suretiyle, Türkiye’yi içine alan bölgede terör ve çatışma odaklı bir iklim değişikliği planlayanların hevesleri kursağında kalacaktır. Tekrardan tüm saldırılarda hayatlarını kaybedenlere Allahtan rahmet, ailelerine sabır, Yaralılarımıza acil şifa diliyorum.” şeklinde konuştu.

Soğanda'da, hevesleri kursaklarında kalacak

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

24 Ağustos'ta Van'da bir ilk yaşanacak!

24 Ağustos’ta Van’da bir ilk yaşanacak!

Vanlı hacı adayları kutsal topraklara uğurlandı

Vanlı hacı adayları kutsal topraklara uğurlandı