AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda’dan final nöbetine davet

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda’dan final nöbetine davet

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, bu akşam yapılacak olan milli irade nöbetlerinin finali için tüm Van halkını meydanlara davet etti.

Başkan Soğanda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile son bulacak olan milli irade nöbetlerinin finali için bir davet mesajı yayımladı. Soğanda, “15 Temmuz darbe girişiminin ardından darbecilere dur diyerek ilk andan itibaren meydanlara inen vatandaşlarımız ile 26 gece Beşyol Meydanı’nda nöbet tuttuk. Milli irade nöbetlerimiz Cumhurbaşkanımızın talimatları ile bu akşam sona erecektir.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından devam eden birlik beraberlik tablosu inşallah final nöbetinde de sürecektir. İlk günden bu yana darbeye karşı sabahlara kadar milli iradeye, mazlumun ve mağdurun yanında yer alan ülkesine, Cumhurbaşkanına, hükümetine ve meclisine sahip çıkmıştır. Bu akşam da meydanları doldurmaya devam edeceğiz. Tüm Vanlı hemşehrilerimizi, sivil toplum örgütlerimizi, kamu, kurum ve kuruluşlarını, saat 20.30’da Van Beşyol Meydanı’nda Sayın Cumhurbaşkanımızı canlı yayınla seyredeceğimiz milli irade nöbetlerimizin finaline davet ediyoruz” dedi.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

112-is-adamina-dev-operasyon-aralarinda-ak_x_8687018_52

Yüzlerce İş Adamına Dev Operasyon! Aralarında Ak Partili İsim de var

Erik Değdirenler Van'da Buluştu-Van haberleri

Erik Değdirenler Van’da Buluştu-Van haberleri