AK Partili kadınlara saldırı!

AK Partili kadınlara saldırı!

Halk oylamasına ilişkin çalışma yürüten AK Parti Kadın Kolları üyelerine kimliği belirsiz kişilerce saldırı yapıldı.

AK Parti Siirt İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Temiz, yaptığı açıklamada, halk oylamasına ilişkin 25 Şubat’tan bu yana 5 kişilik ekiple sahada çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Temiz, kent genelinde 23 mahallede çalışma yürüttükleri belirterek, bazı mahallelerde birilerinin kışkırtması sonucu 3 ayrı noktada saldırıya maruz kaldıklarını belirtti.

“Teröre karşı yürütülen mücadele sonucu sahada daha rahat siyaset yapabiliyoruz. Ama ne yazık ki şer odakları, geleceğimiz olan çocuklarımızı tahrik ederek, taş attırmaya çalışıyorlar, üstümüze köpekler salmaya çalışıyor. Biz buna karşı orada çocuklarla konuşup, bunun yanlış olduğunu söylüyoruz. Büyüklerin oyunlarına gelmemeleri konusunda onlarla sohbet edip, ikna etmeye çalışıyoruz.” diyen Temiz, kenar mahallelerde yapılan saldırıların kendilerini caydırmaya yönelik olduğunu aktardı.

Saldırıya uğrayan partili kadınlar da Ulus Mahallesi’nde broşür dağıtırken bir sokakta birileri tarafından provoke edilen çocuklar tarafından taşlandıklarını, köpeklerin üzerlerine salındığını, saldırıdan olay yerinden kaçarak kurtulduklarını belirtti.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erciş için iki güzel haber!

Erciş için iki güzel haber!

Van'da 2 ayrı olay meydana geldi

Van’da 2 ayrı olay meydana geldi