Bu sokak yıllardır sorun olmuştu! çözüldü

Bu sokak yıllardır sorun olmuştu! çözüldü
Bu sokak yıllardır sorun olmuştu! çözüldü

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İbrahim Taşyapan, desteklerinden ötürü vatandaşlara ve esnaflara teşekkür etti.
Van Büyükşehir Belediyesi, şehir ulaşımını rahatlatmak için yol genişletme çalışmaları yaparak yıllardır çözülemeyen sorunları çözüme kavuşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi, yıllardır kangrenleşen yol sorunlarını bir bir çözüyor. Toplu ulaşım araçları için yapılan yeni depolanma alanları değişikliğinden sonra araç trafiğini rahatlatmak içinde çalışmalar aralıksız sürüyor.

Bu kapsamında İskele Caddesi üzerinde bulunan Halk Eğitim Merkezinin de bitişiğindeki gündüz sokakta yeni bir düzenlemeye gidildi.
Halk eğitim merkezinin bahçe duvarı yıkılarak yaklaşık 5 metre kadar geriye çekildi. Sokakta birçok noktada yapılan yol genişletme çalışmalarının ardından yeniden asfaltlama yapıldı.

Belediye ekiplerinin gece geç saatlere kadar sürdürdüğü çalışmaları Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İbrahim Taşyapan’da yapılan çalışmaları yerinde izledi.

Çalışmaların tamamlanmasıyla bölgede trafik konusunda ciddi bir rahatlamanın olacağını kaydederek şunları söyledi:

“Halk eğitim merkezinin duvarını geriye alarak yolu genişlettik. İnşallah bu çalışmayla burda ciddi bir rahatlama olacak. Vatandaşlarımız ve esnaflarımız bu çalışmayla rahat edecekler. Arkadaşlarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Gece geç saatlere kadar çalışmalar yapıldı. Arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Genel sekreter yardımcılarımız ve daire başkanımız burdalar. Çalışmalar bittikten sonra burası güzel olacak. Buranın sıkıntısını herkes biliyor. Anlayış gösteren herkese teşekkür ederiz. Böyle ufak dokunuşlarla insanlarımızı daha rahat ettireceğiz.”

Gündüz sokakta yapılan çalışmadan dolayı mutlu olduklarını belirten vatandaşlarda, emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erciş Kaymakamlığından, 'kız öğrencilere istismar' açıklaması

Erciş Kaymakamlığından, ‘kız öğrencilere istismar’ açıklaması

Bu görüntü YYÜ'de çekildi

Bu görüntü YYÜ’de çekildi