Canlı Yayında Melekler Hakkında Konuşurken!! Bşr Anda Herşey Oluverdi

melekler-hakkinda-konusurken-bir-anda_x_8905868_4610_z2

Meksikalı medyum, canlı yayınlanan programda meleklerin varlığını tartıştığı esnada stüdyo dekoru devrilince sunucu korkuya kapıldı.

Meksika’da bir televizyonda yayınlanan ‘Sale el Sol’ adlı kahvaltı şovunda Mhondi Vidente isimli medyum kadın, konuklarla hava tahminlerini paylaşıyordu. Medyumun konuşması sırasında mevzu, meleklerin varlığına ilişkin tartışmaya döndüğü esnada sahne dekorunun olduğu yerde siyah bir silüet belirdi. Konukların arka tarafında bulunan stüdyo dekoru, duyulabilir bir ses çıkararak yere devrildi. Sakar ‘hayalet’in devirdiği set dekoru daha sonra yerde dönmeye başladı.

1

MEDYUM, STÜDYODA HAYALETİN VARLIĞINI HİSSETTİĞİNİ AÇIKLADI

Mhondi’nin sunucu arkadaşı Carlos Arenas, bu ürkütücü hadiseyi görerek eliyle işaret etti. Program sonrasında ünlü medyum Mhondi Twitter hesabından, hayaletin ekranda göründüğü anlarda güçlü bir ruhun varlığını hissettiğini doğruladı. Bazı izleyiciler hayaletin görünmesini, kötü ruhun araftan kısa bir süreliğine kurtularak gündüz yayınlanan televizyon şovuna rahatsızlık vermek amacıyla geldiğine inandıklarını ifade etti.

MEKSİKA’DA GELECEK AY DEPREM OLACAK KEHANETİNDE BULUNDU

Medyum Mhondi, geleceği tahmin etme kabiliyetini 1989 yılında kendisine isabet eden yıldırım sonrası geliştirdiğini iddia etti. Mhondi ayrıca gelecek ay Meksika’nın büyük bir deprem felaketi yaşayacağını öngördüğünü söyledi.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

liselarde-yeni-donem-sinav-sistemi-sil-bastan_x_8906593_1385_z2

Liselerde Yeni Dönem! Sınav Sistemi Sil Baştan Değişiyor

13-yasindaki-kiz-cocugu-ask-acisindan-intihar_x_8907635_7443_z1

13 Yaşındaki Kız Çocuğu Aşk Acısından İntihar Etti