City Van için flaş gelişme! 5 ay sonra…

City Van için flaş gelişme! 5 ay sonra...
City Van için flaş gelişme! 5 ay sonra...

2010 yılında yapımına başlanan ve açılışı merak konusu olan City Van AVM için açılış tarihi verildi.

City Van AVM açılıyor
Van Emlakçılar Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Özdek, yapımı devam eden AVM’nin inşaatının bu yıl sonunda tamamlanacağını söyledi.

Yapım aşamasında olan ve uzun süredir bitirilemeyen City Van AVM ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Van Emlakçılar Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Özdek, söz konusu AVM yapımının kısa süre içinde açılışa hazır olduğu müjdesini verdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Özdek, “City Van yapımı 2010 yılından bu yana devam eden ve depremden sonra yapımı aksayan bir alışveriş merkezidir. Fakat City Van AVM’deki işyerlerinin yapımı bitmiş durumdadır. Yapımının tamamlanması ile birlikte ilimiz adına güzel bir gelişme olacaktır. City Van bugün Van’da dört gözle beklenen bir AVM’dir. Bu alışveriş merkezinin bittiğini ve tapularının da çıktığını söylemek isterim. City Van’ın çok yakın süreçte bu yılın sonuna doğru, 5 ay sonra açılışı söz konusu olacaktır. City Van’ın iç hacmi ve kullanış durumu, vatandaşların çok rahatlıkla gidip alışverişlerini yapabilecekleri bir mekandır” dedi.

BAŞINDA YER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
Bu yılın sonunda itibaren City Van’ın hizmete girerek, Van halkına hizmet vereceğini de kaydeden Özdek, “City AVM, Cumhuriyet Caddesi ile Kazım Karabekir Caddesi’ne yakın en kalbi bölgesinde Van’ın alışveriş bölgesinin en canlı olduğu bir bölgede bulunuyor. Çok kışın gerek Van’ımıza gerçek anlamda hizmetler sunacaktır. Burada hem sosyal aktiviteler, hem de çeşitli mağazalarda insanlarımızın gidip rahat alışveriş yapabilecekleri mekanlar yer alacaktır.

Van’ın kalbi denilen bölgede 4 bin metrekare üzerinde inşa edilen bu AVM’nin Van’ımıza katkısı çok olacaktır. Gerek, görsel, gerekse de sosyal anlamda etkinlikler olacaktır. Her zaman City Van’ın kentimize faydaları olacaktır. Bizler çok amaçlı AVM’nin insanların her türlü beklentilerine cevap verebilecek konumdadır. City Van’ın merkezi yerde olması nedeniyle herkese fayda sağlayacaktır. Açılışını yılbaşında yapacağımız yönetiminin başında yer almayı düşünüyorum. City Van’da kuyumcular çarşısı olacak, mağazalar, facefood olacak sinemalar olacak.

Çok fonksiyonel bir AVM hizmeti verecek. Umuyoruz ki Van’ın farklı beklentilerine de cevap verebilecek bir alışveriş merkezi olacaktır. Yılbaşında çok kapsamlı bir açılış gerçekleştireceğiz, şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: bölge gazetesi

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mehmet Emin Ay Vanlılar buluştu

Mehmet Emin Ay Vanlılar buluştu

Van'da jandarmayı şaşırtan olay!

Van’da jandarmayı şaşırtan olay!