Cumhurbaşkanı ve Başbakan Van’a geliyor!

Cumhurbaşkanı ve Başbakan Van'a geliyor!
Cumhurbaşkanı ve Başbakan Van'a geliyor!

Ak Parti 16 Nisan’da yapılacak referandum için dün itibariyle kampanya startını verdi. Ankara’da gerçekleştirilen kampanya başlangıç etkinliği ile ‘evet’ kampanyası için de süreç başlarken Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın mitingleri de netleşmeye başladı.

16 Nisan’da yapılacak olan Referandumda ‘Evet’ için Cumhurbaşkanı da Başbakanı da meydana iniyor.

Anayasa değişikliğini halka anlatmak için il il gezecek olan iki ismin durakları arasında Van da yer alıyor. Cumhurbaşkanının ziyaret edip miting yapacağı 30 b&uuuuml;yükşehir arasında Van’da yer alıyor. Van sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı değil, Başbakan Binali Yıldırım’ı da ağırlayacak.

AK Parti, kampanya programının Cumhurbaşkanı’nı tamamlayıcı şekilde olmasına karar verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 30 büyükşehire, Başbakan Yıldırım’ın ise 47 ile gitmesi planlanıyor. İki isim, Ankara, İstanbul, Çanakkale, Diyarbakır ve Kayseri’de ortak miting düzenlenecek. Kayseri’deki mitinge 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de davet edildi. MHP ile birlikte de 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü programı düzenlenmesi de gündemde. İstanbul’da Cumhurbaşkanı ile ortak mitingin yanı sıra ilçelerde de mitingler düzenlenecek. Başbakan seçim bölgesi İzmir’i de de ilçe ilçe gezecek.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alacak - İşte Şartlar

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alacak – İşte Şartlar

Hacıbekir Mahallesi'nde bir kadın cesedi bulundu

Hacıbekir Mahallesi’nde bir kadın cesedi bulundu