Fuarın en tatlı standı

Fuarın en tatlı standı

Van’da Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Van Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İran İhracat Zirvesi ve Fuarı’nda hem il dışında hemde Türkiye dışında bir çok firma katıldı.

Katılan firmalar yaptığı ürünleri sergilerken kendini ön plana çıkarmak için yeni projeler üretenler katılımcılar fuarda memnun olduklarını anlattılar.

1

Fuarları fırsat bilen firmalar bir tarafta ürünlerini sergilerken diğer tarfatada fuarı gezmek için gelen ziyaretçilere ürettiği ürünler hakkında bilgiler verildiği görüldü.

Bu firmalardan biri olan Elis Lokum Dünyası fuarın en tatlı standlarından bir oldu. Fuardaki firmaları teker teker gezen ziyaretçiler son olarak bu standa uğrayarak Elis Lokum Dünyasının özel olarak ürettiği lokumları tadarak fuarda ayrılıyor.

Konuyla ilgili www.vandahaber.com’a konuşan Elis Lokum Dünyası firma yetkilisi Ferhat Demir, bu tür fuarları Van’a katkısının çok büyük olduğunu söyledi.

Demir,” Bizler Van’da zor şartlar altında bu lokum işini yapıyoruz. İlk zamanlarda bazı sıkıntılar çeksekte Van’a bu güzel Elis Lokum Dünyası’nı kazandırdığımız için çok mutluyuz. İyi bir alt yapı kurduk. Geniş bir pazarlama ağı kurduk. Bu lokumu tadmış olan müşterilerimiz daha önceden yedikleri lokumlardan çok farklı bir lezzette sahip olduğunu söylüyerek, doğru yolda olduğumuzu görüyoruz. Son teknoloij makinalarla üretilen bu lokum çeşitlerini Van dahil bir çok ilde pazarlmasını yaprak bu alanda bizde varız diyebiliyoruz artık. “dedi.

Hedeflerinin Elis Lokum Dünyasını Van’dan tüm Türkiye’ye tanıtmak olduğunu vurgulayan Demir, önümüzdeki yıllar markayı biraz daha ön plana çıkaracak projelerinin varlığından bahsetti.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van'da 5 kişiden 3'ü tutuklandı, Aralarında meclis üyeside var

Van’da 5 kişiden 3’ü tutuklandı, Aralarında meclis üyeside var

O kredilere kimse başvurmadı.

O kredilere kimse başvurmadı.