Soğanda: Adamın adamı değiliz

Soğanda Adamın adamı değiliz
Soğanda Adamın adamı değiliz

AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, ilçe ziyaretlerine Erciş ilçesi ile devam etti.
İl yönetim kurulu üyeleri ile Erciş ilçesini ziyaret eden Başkan Soğanda, burada ilçe Başkanı Adnan Aydın ve yönetimi tarafından karşılandı.

İlk olarak İlçe binasına geçen heyet burada ilçe yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Aydın, Erciş olarak il Başkanının desteklerini her zaman için hissettiklerini ve bunun kendilerine güç verdiğini ifade etti.

Başkan Aydın, “Geçtiğimiz günlerde il başkanları toplantısında İlçemizin en temel sorunu olan Devlet Hastanesinin biran önce bitirilmesi hususunu Sayın Başbakanımıza iletilmesi konusunda il başkanımıza teşekkür ederiz. Her zaman için yanımızda olan il Milletvekillerimize, Bakan Yardımcımıza, İl başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Soğanda ise ziyarette şu ifadelere yer verdi. “İlçe yönetim kurulu toplantılarımız çerçevesinde ziyaretlerimiz devam ediyor. Bizler mukaddes bir davanın neferleriyiz. Erciş ve Van hiçbir zaman terör örgütlerinin diyarı olmadı, olmayacak. Bizim esas amacımız ümmetin birliğidir. Biz Ak Parti kadroları olarak kendi irademizle teşkilatlara gireriz. Fakat girdikten sonra bunun bilinciyle, sorumluluğu ile hareket etmeliyiz. Van teşkilatları davanın adamıdır. Adamın adamı değildir. İlçe ziyaretlerimiz haftalık tüm ilçe yönetim kurulu toplantılarımızı yapana kadar devam edecektir.”

Başkan Soğanda daha sonra beraberindekiler ile birlikte ilçeye yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı ve Adalet Komisyonu Başkanına ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

One Comment

Cevap bırakın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van F Tipi bir skandal

Van F Tipi Cezaevinde Skandal! Türkiye Ayağa Kalktı.. Soruşturma Açıldı

Muradiye'de bir depoda arama yapıldı

Muradiye’de bir depoda arama yapıldı