SON DAKİKA! Van Büyükşehir Belediyespor’da flaş gelişme!

SON DAKİKA! Van Büyükşehir Belediyespor'da flaş gelişme!

2016-2017 futbol sezonunda Spor Toto 3 Lig 1. Grupta mücadele edecek olan Van Büyükşehir Belediyespor’a Teknik Direktörlüğe Namık Altunsoy getirildi.

Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp yöneticilerinden aldığımız bilgiye göre Van Büyükşehir Belediyespor’un başına Namık Altunsoy’un getirildiğini açıkladı.

Van Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörlüğe getirilen Namık Altunsoy gazetemize yaptığı açıklamada, “Van Büyükşehir Belediyespor gibi potansiyeli olan geçmişinde süper lig dahil her lig kategorisinde yer almış bir ilin takımında görev almak beni son derece onurlandıracaktır. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. Son yıllar da Van’da kaybolan futbol heyecanını tekrar ateşlemek ve şehre yakışır bir takım oluşturup ligde adından söz ettiren bir takım olmak için tüm gayretimizi göstereceğiz” dedi.

NAMIK ALTUNSOY KİMDİR?
1965 Tokat doğumlu. Ankara’da ikamet ediyor. 12 yıl profesyonel futbol oynadıktan sonra 1994 yılından itibaren teknik adamlık yaptı. Tokatspor, Karsspor, Ünyespor Erzincanspor ve Diyarbekirspor takımlarını çalıştırdı.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MEMUR-SEN’DEN BAÞBAKAN DAVUTOÐLU'NA TEÞEKKÜR MEMUR-SEN VAN ÞUBE BAÞKANI HÝKMET BÝLGÝN: “TASARININ EKSÝKLÝKLERÝ GÝDERÝLSE DAHA SAÐLIKLI OLUR’

Van Sağlık-Sen ; Van’da Sağlıkta Çalışan Fetöcüler Acilen Temizlenmeli

Van Tuşba belediye meclisinden darbe girişimine kınama

Van Tuşba belediye meclisinden darbe girişimine kınama