SON DAKİKA! Van Büyükşehir Belediyespor’da flaş gelişme!

SON DAKİKA! Van Büyükşehir Belediyespor’da flaş gelişme!

2016-2017 futbol sezonunda Spor Toto 3 Lig 1. Grupta mücadele edecek olan Van Büyükşehir Belediyespor’a Teknik Direktörlüğe Namık Altunsoy getirildi.

Van Büyükşehir Belediyespor Kulüp yöneticilerinden aldığımız bilgiye göre Van Büyükşehir Belediyespor’un başına Namık Altunsoy’un getirildiğini açıkladı.

Van Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörlüğe getirilen Namık Altunsoy gazetemize yaptığı açıklamada, “Van Büyükşehir Belediyespor gibi potansiyeli olan geçmişinde süper lig dahil her lig kategorisinde yer almış bir ilin takımında görev almak beni son derece onurlandıracaktır. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. Son yıllar da Van’da kaybolan futbol heyecanını tekrar ateşlemek ve şehre yakışır bir takım oluşturup ligde adından söz ettiren bir takım olmak için tüm gayretimizi göstereceğiz” dedi.

NAMIK ALTUNSOY KİMDİR?
1965 Tokat doğumlu. Ankara’da ikamet ediyor. 12 yıl profesyonel futbol oynadıktan sonra 1994 yılından itibaren teknik adamlık yaptı. Tokatspor, Karsspor, Ünyespor Erzincanspor ve Diyarbekirspor takımlarını çalıştırdı.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *