Türk Futbolunda Deprem! Her 2 Kişiden Biri Kovuldu

turk-futbolunda-feto-depremi-her-2-kisiden-1-i_x_8661734_94

TFF’deki FETÖ soruşturmasında 300’den fazla üst klasman, klasman ve güvenlik-akreditasyon temsilcisinin görevine son verildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndaki FETÖ operasyonunda büyük bir adım atıldı. Türkiye’yi tek yumruk yapan başarısız darbe girişiminden sonra, FETÖ’nün devlet içindeki sızıntı ve bağlantılarının ortaya çıkarılması için yürütülen çalışmaların TFF ayağında yapılan incelemelerde, özellikle eski ve yeni emniyet mensupları ile il idare amirlerinin yoğunluklu olarak görev yaptığı ve sayıları 300’ü aşan üst klasman, klasman ve güvenlik-akreditasyon temsilcilerinin %40’ının işine son verildi.

İNCELEMELER DEVAM EDİYOR

Çalışmalar TFF ve Milli İstihbarat Teşkilatı ile koordineli biçimde yürütüldüğü ve bir kısım personel için de hala incelemelerin devam ettiği kaydedildi.

BAKANLIKTA DA TASFİYELER BAŞLADI

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bakanlıkta başlatılan tasfiye sürecinin devam ettiği, bu sürecin bizzet kendisi tarafından başlatıldığına dikkati çekerek, “Toplamda 2 bin 345 FETÖ bağlantılı personel Bakanlığımızdan tasfiye edilmiştir” ifadelerini kullandı.

(Sabah)

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

askeri-okullar-resmen-kapatildi_x_8661730_56

Son Dakika: Askeri Okullar Kapatıldı

VANDA DEMOKRASİ NÖBETİNE ÇOCUKLARDAN DESTEK (İHA/VAN-İHA)

Van’da Vatandaşların demokrasi nöbeti devam ediyor