Van Büyükşehir Belediyesi duyurdu! kazanana 10 bin tl ödül

Van Büyükşehir Belediyesi duyurdu! kazanana 10 bin tl ödül

Büyükşehir Belediyesi kurumsal kimliğinde kullanmak üzere logo tasarım yarışması düzenliyor.

Van Büyükşehir Belediyesi, kurumsal logosunu bir yarışma düzenleyerek yeniliyor. Yarışmada seçilecek eser para ödülüne layık görülecek.

Büyükşehir Belediyesi kurumsal kimliğinde kullanmak üzere logo tasarım yarışması düzenliyor. 02 Haziran 2017 tarihinde başlayacak olan yeni logo tasarım yarışmasına katılanlar eserlerini en geç 29 Haziran 2017 günü saat: 17:00’a kadar Van Büyükşehir Belediyesi’ne elden, posta yoluyla ya da kargoyla ulaştırmaları gerekiyor.

123

Seçici kurul değerlendirmesi, 30 Haziran 2017 tarihinde yapılacak. Kazananların duyurusu ise 03 Temmuz 2017’de ilan edilecek. Birinciye 10 bin tl ödül, mansion dercesine giren ikinciye, üçüncüye, dördüncüye ve beşinciyede 1.000’er lira ödül verilecek.

Logo yarışmasının ödül töreni 05 Temmuz 2017’de yapılacak. Katılımcılar yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi, koşul ve kriterleri Van Büyükşehir Belediyesi’nin www.van.bel.tr adresinden öğrenilebilecek.
Yarışma sonucunda seçilecek Logo, Van Büyükşehir Belediyesi’nin tanıtımına yönelik etkinliklerde, belediye birimlerinde, fuar ve toplantılarda, belediyeye ait her türlü basılı malzemede, web sayfası ve tanıtım filmi gibi hareketli mecralarda ve sair tüm kurumsal faaliyetlerde kullanılacak.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erciş neler oluyor! İşte son gelişmeler

Erciş neler oluyor! İşte son gelişmeler

Van’da polene dikkat!

Van’da polene dikkat!