Van Büyükşehir Belediyesi’nden Personel Alımı İçin Beklenen Açıklama Geldi!

Van Büyükşehir Belediyesi'nden Personel Alımı için Beklenen Açıklama Geldi
Van Büyükşehir Belediyesi'nden Personel Alımı için Beklenen Açıklama Geldi

Van Büyükşehir Belediyesi’nin 24 Mart 2017 tarihinde yeni bir personel alım ihalesi yapılacağına dair çıkan haberlerle ilgili yanlışlığın düzeltilmesi adına bu açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada personel alımına net bir cevap verildi.

İşte o yapılan açıklama:
” İlimizde bazı basın yayın kuruluşlarında Van Büyükşehir Belediyesi’nde yeni bir personel alımı yapılacağına dair haberler yapılmıştır. Yapılan bu haberlerle kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini üzülerek görmekteyiz.

Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın İbrahim Taşyapan’ın göreve gelmesinden sonra Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan otobüs şoförlerinin ihalesi hizmette aksamaya neden olmayacak şekilde 4 aylık uzatılmıştır. Uzatılan sürecin tamamlanmasıyla beraber Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı 25.02.2017 tarihinde, Ulaşım Daire Başkanlığı’nın talebi üzerine ihalenin 2 yıllık olmak üzere yenilenmesi için ihale kanunu çerçevesinde ilana çıkmıştır. İlana çıkılmasından sonra ilimizdeki bazı basın yayın organlarında Büyükşehir Belediyesinin yeni personeller alacağına dair haberlere yer verilmiştir.

Yukarıda da belirtildiği üzere belediyemizde yeni bir personel alımı ihalesinin olmadığını ve hâlihazırda devam eden hizmetin yenileneceği kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri yer aldı.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zabıtalara sinirlenen seyyar satıcı ateşe verdi

Zabıtalara sinirlenen seyyar satıcı ateşe verdi

Van’da 40 bin paket kaçak sigara geçirildi

Van’da 40 bin paket kaçak sigara geçirildi