Van Büyükşehir Belediyespora Sürpriz Sponsor

Van Büyükşehir Belediyespora Sürpriz Sponsor

Van Büyükşehir Belediyespor yönetiminin aldığı kararla takım formasının ön yüzüne taraftarlarını sponsor etti.

Yıllarca takımına sahip çıkan Kara Kobra Taraftarlar Derneği üyeleri, yağmur çamur menfaatsiz takımına sahip çıkmaya devam ediyor.

Takımına sahip çıkan, takımının her zaman kötü gününde de yanında olduklarını ifade eden Kara Kobra Taraftarlar Derneği Başkanı Ercan Dülger, “Bizler Van Büyükşehir Belediyesporun her zaman güzel yerlere gelmesini istiyoruz. Bizim başka takımımız yoktur. Yönetiminin almış olduğu kararla sponsorluğu Van Büyükşehir Belediyesporun büyük taraftarlarına vermiştir. Gönül isterdiki Van Büyükşehir Belediyespora herkesin sahip çıkması. Van Büyükşehir Belediyespor, gençliğin bir hobisi sevgisidir, neşesidir.”

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPORUN SPONSORU TARAFTARLAR (İHA/VAN-İHA)

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPORUN SPONSORU TARAFTARLAR (İHA/VAN-İHA)

“Herkes sahip çıkmalı”
“Van Büyükşehir Belediyespor, Van’ın geleceğidir. Bir milyon nüfusa sahip Van’ın adıdır, yükselmesi için herkesin destek vermesini istiyoruz. Takımımız güzel bir hava yakalamış, çok iyi gidiyor taraftarlarıyla yönetimiyle Van halkıyla herkes kenetlenmiş. Gelin hep beraber kenetlenerek Van Büyükşehir Belediyespora sahip çıkalım.”

“Futbol sevgi, barış ve kardeşliktir”
“Ben buradan Van Büyükşehir Belediyesporun yönetimine, Öner Yiğit başkanlığında takıma sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Herkesi bütün Van Büyükşehir Belediyespor camiasına sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *