Van Sanayi futbol sahasında bu görüntüye son!

Sanayi futbol sahasında bu görüntüye son!

Sanayi Futbol Sahası’na, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından iki bölümden oluşan 400 kişilik oturma kapasitesine sahip tribünler yapıldı.

Van’da birinci ve ikinci amatör küme ile play-off maçlarının oynandığı ve 2008 yılında yapılan Sanayi Futbol Sahasına tribünleri olmadığı için bir çok kez haber olark gündeme geldi.

Yapılan haberlerin ardında Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından iki bölümden oluşan 400 kişilik oturma kapasitesine sahip tribünler yapıldı.

Yaklaşık bir ay önce yapımına başlanılan, Sanayi Futbol Sahası tribün çalışmalarının her aşamasını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan, Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İlimizde 2008 yılında yapılan Sanayi Futbol Sahamızda bugüne kadar seyircilerimizin oynanan maçları izlemeleri için herhangi bir tribün yoktu. Seyircilerimizin oynanan maçları ayakta ve araçlarında izlemeleri güzel bir görüntü değildi. Kendi kurum personellerimiz ile yaklaşık bir ay önce gerekli çalışmaları yaparak tribün çalışmalarımıza start vererek tribünlerin yapımına başladık ve tamamladık. Artık bu yıl seyircilerimiz oynanacak olan maçları yapımı tamamlanan bu 400 kişilik tribünlerden izleyebilecekler. İlimizde birinci ve ikinci amatör küme ile play-off maçlarının oynandığı, Sanayi Futbol Sahamızın tribün yapımında emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımıza bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bu hizmetin, Van’lı futbolseverlere hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van Asker Hastanesi hakkında bilmedikleriniz

Van Asker Hastanesi hakkında bilmedikleriniz

Van'ın 4 belediyesi için flaş karar!

Van’ın 4 belediyesi için flaş karar! Kayyum Atanacak, İşte O İsimler