Van’da 28 olaya karışan hırsızlar yakalandı

Van'da 28 olaya karışan hırsızlar yakalandı

Van’da belli yaralılara 28 olaya karışan hırsızlık çetesi yapılan operasyonla yalanlandı. İşte yakalananları görüntüleri..

İl Emniyet Müdürlüğü tarafında Van’da 22 Mayıs 2017 tarihinde İpekyolu İlçesinde bulunan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’ne hırsızlık amacı ile girmek üzere iken yakalanan S.K. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındığını duyurmuştu.

Yapılan açıklamada,” Gözaltına alınan S.K. isimli şahsın alınan beyanları doğrultusunda, yapılan çalışma ve alınan bilgiler çerçevesinde tespit edilen adres ve şahıs/şahıslara yönelik yapılan operasyonda M.B. ve R.K. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. ”

Gözaltına alınan şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda;

* 1 Adet Av Tüfeği,
* 1 Adet Hassas Terazi,
* Çok Sayıda Hırsızlık Malzemeleri ele geçirilmiştir.

Gözaltına alınan şüpheli şahısların üst ve ikametlerinden ele geçirilen malzemelerin, güvenlik ve mobese kamera görüntülerinin titizlikle incelenmesi sonucunda toplamda 28 olay aydınlatılmış, alınan malzemeler ilgili kişi ve kamu kurum yetkililerine teslim edilmiştir.”

Gözaltına alınan S.K., M.B. ve R.K. isimli şüpheli şahıslar için hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte 26 Mayıs 2017 günü çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.

HABER VİDEOSU

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çatak-Gürpınar kavşağında feci kaza!

Çatak-Gürpınar kavşağında feci kaza!

En ucuz hurma Van’da

En ucuz hurma Van’da