Van’da Bir Dede, 85 Yaşında İkiz Sahibi Oldu, Şimdi Sıkıntısı Bambaşka

85-yasinda-ikiz-babasi-oldu-simdi-baslarindan_9296273_104_z2

Van’da 87 yaşındaki Abdullah Sevinç ile eşi 48 yaşındaki eşi Mihrinaz Sevinç’in 2 yıl önce dünyaya gelen ikizleri 2 yaşına girdi.

Van’ın Bahçesaray ilçesinde 87 yaşındaki Abdullah Sevinç ile eşi 48 yaşındaki Mihrinaz Sevinç’in 2 yıl önce dünyaya gelen ikizleri Hasan ve Hüseyin 2 yaşına bastı. Çocuklarının yaramazlık yaptığını, geceleri uyanıp ağladıklarını belirten Abdullah Sevinç, “Ben de eşime yardım ederek bebeklere bakıyorum.” dedi.

Bahçesaray’ın İslam Mahallesi’nde yaşayan Abdullah Sevinç, 10 çocuğu olan ilk eşi Hanife Sevinç’in 17 yıl önce vefat etmesinin ardından kendisinden 39 yaş küçük Mihrinaz Sevinç ile evlendi. Çiftin 16 yaşında Ömer, 15 yaşında Fatma ve 12 yaşında Zehra adında çocukları oldu.

İKİZLERİNİN YANINDAN AYRILMIYOR

Mihrinaz ve Abdullah Sevinç çiftinin 9 yıl aradan sonra bu kez ikizleri Hasan ve Hüseyin dünyaya geldi. Tek bebek bekleyen Sevinç çifti, ikizleri dünyaya gelince şoke oldu. İlerlemiş yaşına rağmen 2 yaşına basan ikizleriyle mutlu olduklarını söyleyen Abdullah Çiftçi şöyle dedi: “Allah ne nasip ederse o olur. Oğullarım 2 yaşına geldi. Çok sağlıklı bir şekilde büyüdüler. Ama çok yaramazlık yapıyorlar. Geceleri kalkıp mama ve süt istiyorlar. Onlar her ağlayıp uyandığında, ben de uyanıp eşime yardım ediyorum.”

1

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

corabi-indirip-organini-cikardi-tam-o-sirada_9295675_3314_z5

Van’daki Okulda Cinsel İstismar Dehşeti: Koridorda Yarı Çıplak Koşmuş

Van’daki cinsel istismar iddiasına tutuklama

Van’daki cinsel istismar iddiası hakkında öğretmen şimdi yandı