in

Van’da Bir Kadından Anlamlı Mesaj

Van'da Bir Kadından Anlamlı Mesaj
Van'da Bir Kadından Anlamlı Mesaj

Van’da yaşadığını düşündüğümüz bir kadın okurumuz, sitemize gönderdiği mesajda yaşadığı sıkıntıyı aşağıdaki cümlelerle dile getirmiş.

Van halkına bir mesaj var ne olur paylaşın şikayet değil ama çok üzülüyorum vanın geneli depremden sonra çoğu resmen kör oldu evine ekmek götüremeyen adama bakıyorsun tombalada gazinoda çıkmıyor eşi 20 lira ister zoruna gider ama gazinodaki yediğinin yedirdiğin hesabını yapmaz bir çok kadın böyle adamlara mahkum ve onlarda istediğini yapıyor o kadınlara ama bilmiyorlar ki o para yedirdikleri kadınlar olsa çekerler miydi?

Onların o cefasını eziyetini yokluğunu bu yüzden nice yuvalar yıkıldı nice çocuklar mahvoldu. Bunu ne için mi anlatıyorum belki okuyup kendine gelen olur çevreme bakıyorum bir çok kadın bu hayatı çekiyor içim sızlıyor tabi şu da var bu yaşanan Van’da tek yaşanmıyor ama şu da bir gerçek depremden sonra Van bu hale geldi o kadınlardan biri anneniz bacınız kızınız olabilir ve uyanın hiçbir şey aile gibi olmaz olamaz zulmeden erkeklere sesleniyorum herkes ektiğini bulacaktır ilahi adalet vardır.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ekran sorunu

Van’da Hastanenin Çalışma Sistemi Sorunu