Van’da elekrikler neden kesildi? İşte o cevap!

Van'da elekrikler neden kesildi İşte o cevap!

Van’da dün geceden beri kesilen elektrik kesintisi hakkında bir açıklama yapan VEDAŞ yetkilileri,Van Merkez ve kırsal bölgeleri etkisi altına alan fırtına nedeniyle şebekemizin belirli bölümlerinde arızalar yaşanmakta olduğunu belirtiler.

Yapılan açıklamada,” Uçan çatıların, kopan iletkenlerin ve hatlarımızın üzerine devrilen ağaçların oluşturduğu arızalara can ve mal güvenliği bakımından tehlikeli olanlara öncelik vererek müdahale eden ekiplerimiz, kriz eylem planımız çerçevesinde çalışmalarını tüm imkan ve kapasitesi dahilinde sürdürmektedir. Yaşanan bu olumsuzluklardan dolayı oluşabilecek mağduriyetlerin önlenmesi için ekiplerimiz seferber olmuş durumdadır. Halkımızın olumsuz hava koşullarından dolayı elde olmayan nedenlerle oluşabilecek arızalar için göstereceği anlayışlı yaklaşıma şimdiden teşekkür ederiz.

“Önmeli çağrı”
Yere düşen iletkenlere müdahale edilmemesini, benzer arızaların tespiti durumunda ise 0 850 211 0 186 Çözüm Merkezi telefonumuzun aranmasını ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bildirim yapılmasını önemle rica ederiz.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

One Comment

Cevap bırakın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kilidi Niye Taktığını Bir Bilseniz

Bu Kilidi Niye Taktığını Bir Bilseniz

YYÜ'de önemli İşbirliği Protokolü

YYÜ’de önemli İşbirliği Protokolü