Van’da sosyal medya operasyonu! 6 Gözaltı

Van’da sosyal medya operasyonu!
Van’da sosyal medya operasyonu!

Son zamanlarda sosyal medyada gözaltılar artmaya başaldı. Bir çok ilde oduğu gibi Van’da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından merkez ve ilçelerinde meydana gelebilecek terör olaylarının önlenmesi kapsamında, PKK/KCK faaliyetlerinin deşifresine yönelik yapılan çalışmalar devam ediyor.

Bu kapsamda yapılan açıklamada,” Görevlilerimiz tarafından internet üzerinde yapılan açık kaynak araştırmalarında, Facebook, Instagram ve Twitter isimli sosyal paylaşım siteleri üzerinde, “ Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na Hakaret, Devlet Büyüklerine Hakaret ve Terör Örgütü Propagandası “ yaptığı tespit edilen 6 (Altı) şüpheli şahıs için haklarında tanzim edilen tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildikleri makamlarca tutuklanmıştır” denildi.

Açıklamada,” PKK/KCK, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütleri ile mücadele kapsamında hukuk devleti ilkelerine bağlı ve insan haklarına saygılı görev anlayışı çerçevesinde, gerek toplumun tüm katmanlarıyla gerekse terörle mücadele eden diğer kurumlarla koordinasyon ve işbirliği içerisinde halkımızın huzuru, devletimizin selameti için her türlü terör olayını önlemeye yönelik çalışmalarımız kararlıkla sürdürülmekte ve gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.”

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van Diken Üstünde! Van'da AIDS-HIV Virüsü Taşıyan Kadınlarla İlişkiye Giren 200 Erkek Aranıyor

Van Diken Üstünde! Van’da AIDS-HIV Virüsü Taşıyan Kadınlarla İlişkiye Giren 200 Erkek Aranıyor

Van’da operasyon!

Van’da operasyon!