Van’da Yaşayan İranlı Alternatif Tıpla Şifa Dağıtıyor

Van'da Yaşayan İranlı Alternatif Tıpla Şifa Dağıtıyor

Van’da 3 yıldan bu yana alternatif tıp tekniklerini kullanarak hastaları iyileştirdiğini öne süren İranlı Süleyman Moeinzadfarrokhzad, başta bel fıtığı olmak üzere, felç geçiren hastaları dahi tedavi ediyor.

İran’da Tahran Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi bölümünde eğitim aldığını belirten Azeri asıllı Süleyman Moeinzadfarrokhzad, alternatif tıp alanının çok geniş olduğunu söyledi.

Bu konuda çok eğitimli olduğunu ve doğru tekniklerle bir çok hastasının şifa bulduğunu belirten Moeinzadfarrokhzad, ilgiden dolayı hastalarına 1 haftadan önce randevu da veremiyor. Özellikle bel fıtığı ve damar hastalıklarında kendisine gelen hastaların şifa bulduğunu öne süren Moeinzadfarrokhzad, şöyle dedi;

“Bana başta bel fıtığı, beyin kanaması geçirip felç olanlar, damar tıkanıklığı bulunanlar, migren hastaları, sara hastaları geliyor. Şu ana kadar birçok bel fıtığı hastasını ameliyat masasına yatmaktan kurtardım. Damar tıkanıklığı bulunan bir çok hastayı anjio olmasına müsade etmedim.

Migren hastaları büyük oranda şifa buluyor. Öyleki beyin kanaması sonucu felç geçiren ve yürüyemeyen 66 yaşındaki Hacı Bilek tedavi sonrası yürümeye başladı. Biz alternatif tıbbın doğru kullanıldığında şifa getirdiğini düşünüyoruz. Bu tür hastaların da bize başvurmasını bekliyoruz.” (Ortaksorun)

Van'da Yaşayan İranlı Alternatif Tıpla Şifa Dağıtıyor

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van'da Çatışma Şehit ve Yaralılar Var!

Van’da Çatışma Şehit ve Yaralılar Var!

caldiran-da-catisma-son-dakika

Çaldıran’da Çatışma Çıktı! 3 Şehit 4 Yaralı