Van’da Yeni stadyum yerine çimler değiştirildi

Van'da Yeni stadyum yerine çimler değiştirildi
Van'da Yeni stadyum yerine çimler değiştirildi

2011 yılında peş peşe yaşanan iki büyük depremin ardından kullanılmaz hale gelen Van Atatürk Şehir stadyumu yeni sezona yetiştirildi.

Van Atatürk Şehir stadyumu şimdi 2017-2018 futbol sezonu öncesi yeni sezona yetiştirilmeye çalışılıyor.

Rıdvan Can’ın haberine göre, Spor Toto 3’ncü ligde şampiyonluk iddiasıyla sezona hazırlanan temsilcimiz Büyükşehir Belediyespor yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde yapılan transferler heyecan yaratmaya devam ederken, Büyükşehir Belediyespor’un maçlarını oynayacağı Atatürk Şehir Stadyumunun çimleri ve zemin başta olmak üzere gerekli bakım ve onarımlar yapılarak yeni sezona hazır hale getirildi.

Birçok başarıya imza atmak istiyoruz
Van Atatürk Şehir Stadyumu saha bakım ve onarımlarıyla ilgili bilgi veren Yalçın Kabeş, çalışmaların tamamlandığını ifade ederek, “Tadilat çalışmalarının ardından yıllardır Van halkına hizmet veren Atatürk Şehir Stadyumu daha kullanışlı hale geldi. Yeni yüzüyle Van sporuna tekrar hizmet vermeye başlayacak” şeklinde konuştu.

Stad yeni sezona hazır
Yalçın Kadeş, Atatürk Şehir Stadyumunun bakım ve onarım çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, saha zemininde bulunan ve yıpranmış olan çimlerin sökülerek yeni çim ekildiğini söyledi.

Kabeş, stadın yeni sezona hazır olduğunu belirterek, “Stadımızı yeni sezona hazırlamak için geçtiğimiz sezon bitiminden hemen sonra çalışmalarımıza başladık. Allah’ın izniyle çalışmalarımızı tamamladık. Stadın tüm bakımlarını yaparak eksiksiz yerine getirdik. Çimi bozulan bölgeleri yeniden ektik. Bu çalışmalarımızda Van Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Sayın Nevzat İnanç bizlere büyük destek verdi. Kendisi sahanın korunması için azami özen gösteriyor. Sahamız şuanda hazır. Sadece çizgileri çizilecek. Van Büyükşehir Belediyespor’a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erciş'te silahlı kavga! Ortalık karıştı

Erciş’te silahlı kavga! Ortalık karıştı

Van Kalesi'nde mahsur kaldı

Van Kalesi’nde mahsur kaldı