Vanlı iş adamı üretti kapış kapış satılıyor

Vanlı iş adamı üretti kapış kapış satılıyor

Vanlı İşadamı Mehmet Arvas, Bor madenininden faydalanarak ürettiği motor katkı yağıyla hem motor performansında hemde motor yağı kullanım süresindeki artışla fark yarattı.

Mehmet Can Arvas isimli Vanlı işadamı İstanbul’da yaptığı çalışmalarda Borvigor isimli bir marka oluşturarak, Bor madeninin arabalarda kullanmasını sağladı.

Profesörlerden oluşan bir bilim heyeti kuran Mehmet Can Arvas, yaptığı Borvigor isimli ürünle hem yakıt tüketimini düşürmeyi hemde aracın performansını başardı.

Borvigor motor yağını aracın motor yağı tankına döktükten sonra sürtünmenin büyük oranda azaldığını belirten Mehmet Can Arvas, Borvigor ürününün ülke genelinde büyük bir rağbet gördüğünü belirtti.

HaberVan’ın ulaştığı Mehmet Can Arvas, yaptığı ürünle yakıt kullanımında yüzde 25’e varan bir tasarruf sağlandığını ifade ederek Vanlıların bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabileceğini ifade etti.

Benzinli, dizel ve LPG’li tüm araçlarda kullanılan Borvigor ürünü Amerika ve Avrupa’ya da ihraç ediliyor. Özellikle soğuk iklimlerde kış aylarında motor yağının donmasını ve akışkanlığını korumasını sağlayan Borvigor’la hem araç rahat ve performanslı çalışıyor hemde yakıt tüketiminde yüzde 25’e varan tasarruf sağlanabiliyor.

Vanlı iş adamı üretti kapış kapış satılıyor

VANLILARA ÖZEL 1 HAFTALIK KAMPANYA
MehmetCan Arvas HaberVan aracılığı ile Vanlı hemşerilerine özel kutsu 59 tl olan Borvigor ürünününden 1 tane alana 1 tane de bedava kampanyası başlattığını ve bunun 1 hafta boyunca süreceğini belirtti.

Borvigor Sipariş Hattı: 0212 671 67 60 pbx İnternetten sipariş için: www.borvigor.com.tr

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van'da 4 şahıs yakalandı, 3 kişi aranıyor

Van’da menfeze yerleştirilmiş paytlayıcı bulundu

aciga_alinan_ogretmenler_goreve_iade_ediliyor_h34343_bb5b3

Açığa Alınan 3 Bin 400 Öğretmen Göreve İade Edildi, İşte Şehir Şehir Tam Listesi