Vanlı kuaförlerin bu davranışı takdir topladı

Vanlı kuaförlerin bu davranışı takdir topladı
Vanlı kuaförlerin bu davranışı takdir topladı

Van’da bay ve bayan kuaförlerde oluşan bir grup esnafın başlattıkları kampanya gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

1


Son dönemlerde yaşan ekonomik sıkıntıların yanında güzel şeylerde olmuyor değil. İşte bay ve bayan kuaförlerde oluşan bir grup esnafın başlattıkları kampanya gün geçtikçe büyümeye ve yayılmaya devam ediyor.

İlk olarak Van’ın Erciş ilçesinde başlatılan bu güzel davranış örneği birçok öğrenciyi mutlu etmiştir. Hedeflerinin okullarda bulunan öğrencilerin yüzündeki tebessüm olduğunu belirten grup temsilcisi Çetin özel başlatılan bu güzel davranış hakkında şöyle konuştu:

2

“ 01.17.2017 Tarihinde Van ilimizin güzel ilçelerinden biri olan Erciş ilimizin gözbebeği diye adlandırılan ve bu ismi başarısı ile elde eden Erciş Cumhuriyet İlköğretim okulundaki öğrenci kardeşlerimizin saç kesim ve bakımını yapmak üzere Tarkan Elbir beyin kapısını çaldık.
Fikir ortağım Erciş’in en başarılı kuaförü Estetika Bayan Kuaförü Leyla Bozkaya böyle bir etkinlik yaptık.

3

1 ay süren yoğun projemizi beni ve sekiz bay ve bayan ekibime yüreğinin kapılarını sonsuza kadar açan Erciş Cumhuriyet ilk müdürümüz Tarkan Elbir Bey bizlere takdire layık müdür profilini en gerçek haliyle gösterdi. Okulunun kardeş okullarına verdiği maddi ve manevi desteğe şahit olduk.”

“ Etkinliğimizdeki amaç ülke olarak çok kötü bir 2016 yılını geride bıraktık. Öğrenci kardeşlerimiz ve tüm çocuklarımız bunlardan dolayı ciddi anlamda etkilendi. Bunlara Halep benzeri bir sürü örnek de verebiliriz. Bunların sonucunda çocuklarımızın hafızalarına büyük bir ACABA… Yerleşti.

Uğraşımız bu ACABA… diye başlayan hislerinin yerine bir günde olsa o hislerin yerine heyecan ve mutluluğu yerleştirmekti. Ekibim ve destek verenler sayesinde bunu başardık. Çocukların gözünde ki sevinci gördük.

Öğrenci kardeşlerimizin güzel hayallerine, kuaför olmak hayalini de yerleştirdik, belki de kim bilir. Mesleğimizin hayallerine girmeğe değer bir meslek olduğunu ve mesleğimiz saygınlığı bulma yolunun böyle güzelliklerle olacağını gördük.
Ekibimi kutluyorum ve bizlere destek olan Üstatlarımın hepsine şükranlarımı sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

Ne düşünüyorsun?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özalp ilçesinde korku dolu anlar!

Özalp ilçesinde korku dolu anlar!

Vanlı aşıklarla çocuklar buluştu

Vanlı aşıklarla çocuklar buluştu