Zorluoğlu: 2. Lige çıkaracaklarına inanıyorum

Zorluoğlu 2. Lige çıkaracaklarına inanıyorum

Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Büyükşehir Belediyespor’lu teknik heyeti ve futbolcuları ile tanıştı.

Vali Zorluoğlu, Van Büyükşehir Belediyespor’lu futbolcularla buluştu

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, Van Büyükşehir Belediyespor’lu teknik heyeti ve futbolcuları ile tanıştı.

1

TFF 3. Lig’de mücadele eden Van Büyükşehir Belediyespor’un teknik heyeti ve futbolcuları Vali Murat Zorluoğlu, yeni sezon öncesi tanışma toplantısında bir araya geldi.
Yönetim kurulu üyelerininde katıldığı tanışma toplantısında Vali Zorluoğlu teknik heyet ve futbolcularla uzun süre sohbet etti.

Tanışma toplantısında futbolculara hitaben bir konuşma yapan Vali Zorluoğlu, yönetimin, hocaların ve futbolcuların ellerinden geleni yaparak takımı 2. Lige çıkaracaklarına inandığını kaydetti.
Takımı hem vali, hemde belediye başkanı olarak yanlız bırakmayacağını belirten, Vali Zorluoğlu, “Takımımızı destekleyip güçlendireceğiz. Gençler rahat olun.

Bu sene Allah’ın izniyle takımın arkasında biz varız. Sizler işinizi en iyi şekilde yapma gayreti içinde olun. İnşallah her bakımdan rahat bir sezon geçireceğiz. Tabiki hedefimiz şampiyonluk yani bir üst lige çıkmak olacak.

Bu hedef dışında bir hedef kabul edilemez. Bu kadar güçlü bir dönemde Van halkının da desteğiyle iyi bir sezon geçirip sene sonunda tekrar Van’ı kırmızı siyah renklerle donatırız. Yeni sezonunuz hayırlı olsun” diye konuştu.

Vali Zorluoğlu’nun ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Kulüp Başkanı Abdullah Çalım, iyi bir takım oluşturduklarını ifade ederek yeni sezonda 2. Lig’e çıkarak özlemi dindirmek istediklerini söyledi.

Ne düşünüyorsun?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van’da 2 kişi yakalandı

Van’da 2 kişi yakalandı

buyuksehir_in_transferleri_dikkat_cekiyor_iste_transfer_edilen_isimler

Vanspor’un Yeni Transfer Ettiği 15 Futbolcu